Om McLead Kontakta Kunder Medarbetare Jobb Login
  Hem
  Nyheter
  Kunder
  Konsulter
  Tjänster
  Metoder och verktyg
  Kalendarium
  Press
  Utbildning
  Broschyrer
  Länkar
 
 
 
 
 
 
  Konsulter  
  McLead har enbart seniora konsulter med lång erfarenhet från ledande befattningar inom
näringsliv och förvaltning.

Våra konsulter kan ge hjälp till självhjälp, vara sakkunniga i speciella frågor eller vara ett kontinuerligt stöd under ett längre projekt.


- Klicka på namn eller bild för att komma till konsultens egen sida.


Sten Rönnbom - Affärsutvecklare/VD
Tel 0703-52 67 65
sten@mclead.se


Elsebeth Bergkvist - Fil.lic., arbetslivspedagog
Tel 0706-90 12 12
elsebeth@ergosum.se


Arne Hagbro - Organisationskonsult
Tel 0706-51 94 05
arne@mclead.se


Lars-Åke Tjernström - Organisationskonsult
Tel 0706-51 94 05
larsa@mclead.se


Staffan Jansson - Affärsutvecklare
Tel 0704-88 88 83
staffan@mclead.se


Nils-Gunnar Danielsson - Auditor ISO9000/14000
Tel 0705-21 28 02
ng@mclead.se


Thomas Borg - Rektor & Föreläsare
Tel 0706-99 41 11
thomas.borg@fc.hedemora


Jim Bevenhall - IT-konsult
Tel 0708-27 69 79
jim@mclead.tk

 
     
     
     
  Nyheter  
  2004-01-15
Projektstyrning enligt PRINCE2 kommer till Sverige
-läs mera här